Інститут «Ткума» вже на «Форумі видавців» у Львові! Специфікою першого дня роботи книжкового фестивалю стала його відкритість для видавців, літераторів, бібліотекарів. Познайомитися з нашими новими виданнями вже прийшли, зокрема, науковці Максим Гон (Рівненський державний гуманітарний університет), Вікторія Садова (Національний музей-меморіал Тюрма на Лонцького), журналіст, громадський діяч, історик та перекладач Андрій Павлишин, представники єврейських громадських організацій.

Дорогі друзі!

Усім, хто цікавиться історією та мистецтвом, радимо відвідати особистий сайт професора єврейської історії Північно-Західного університету, філолога, перекладача, почесного доктора Національного університету «Києво-Могилянська академія» Йоханана Петровського-Штерна (Чикаго, США).

YPS Art Gallery містить інформацію про наукову та мистецьку діяльність проф.Петровського-Штерна, посилання на його монографії, художні твори та багато-багато іншого.

Сайт можна відвідати за посиланням - http://yps.gallery/ 

 

Дорогі друзі!

22 вересня у рамках найбільшого книжкового і літературного заходу Центрально-Східної Європи «Форуму видавців» у Львові відбудеться презентація нових видань Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», що присвячені історії Другої світової війни і Голокосту в Україні та Європі. Серед останніх видань, які будуть представлені - зокрема, С.Брухвельд, П.Левін "Перекажіть це дітям вашим..." (український переклад найвідомішого в Європі навчального посібника з історії Голокосту); другий том монографії істориків О.Круглова, А.Уманського, І.Щупака "Голокост в Україні" (присвячений процесу тотального вбивства євреїв , які опинились на теренах дистрикту "Галичина", в німецькій і румунській військових зонах окупації та на Закарпатті) та інші, не менш цікаві, публікації.

Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас на презентацію книги Марка Ескела «Шабес Гой» (Харків: Фоліо, 2018), яка розповідає унікальну історію життя польського єврея під час та після Голокосту.

06 вересня в Українському інституті вивчення Голокосту «Ткума» відбулась презентація книги проф. Йоханана Петровського-Штерна «Анти-імперський вибір. Постання українсько-єврейської ідентичности» (Київ: Критика, 2018).