Дорогі друзі!

22 вересня у рамках найбільшого книжкового і літературного заходу Центрально-Східної Європи «Форуму видавців» у Львові відбудеться презентація нових видань Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», що присвячені історії Другої світової війни і Голокосту в Україні та Європі. Серед останніх видань, які будуть представлені - зокрема, С.Брухвельд, П.Левін "Перекажіть це дітям вашим..." (український переклад найвідомішого в Європі навчального посібника з історії Голокосту); другий том монографії істориків О.Круглова, А.Уманського, І.Щупака "Голокост в Україні" (присвячений процесу тотального вбивства євреїв , які опинились на теренах дистрикту "Галичина", в німецькій і румунській військових зонах окупації та на Закарпатті) та інші, не менш цікаві, публікації.

Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас на презентацію книги Марка Ескела «Шабес Гой» (Харків: Фоліо, 2018), яка розповідає унікальну історію життя польського єврея під час та після Голокосту.

Шановні відвідувачі Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні"!

Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку із відзначенням свят Рош А Шана і Суккот 11 та 25 вересня Музей буде зачинений для відвідувачів.

Запрошуємо Вас на екскурсії у наступні дні:

неділя, вівторок, четвер о 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00.

Шановні колеги!

Український інститут вивчення Голокосту «ТКУМА» запрошує до співпраці з науковим журналом

«ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ ГОЛОКОСТУ: український вимір»/

“HOLOCAUST STUDIES: A Ukrainian Focus”