5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. Музей Голокосту та Інститут «Ткума» щиро вітають тих людей, які за покликом серця чи своїм моральним обов’язком завжди готові підтримати тих, кто потребує допомоги.

04 грудня у Страсбурзі відбулось 4-е засідання робочої групи Ради Європи «Автентичні місця пам'яті Голокосту та місця опору між 1933 і 1945 роками: освітньо-педагогічний вимір», організоване Наглядовою комісією з питань політики та практики в галузі освіти. До участі у заході було запрошено директора Інституту «Ткума» і Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-ра Ігоря Щупака.

21 листопада у Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» пройшов вечір пам’яті Бориса Хазана, приурочений до 100-річчя від дня його народження.

14 листопада Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" відвідав Надзвичайний та повноважний посол Латвійської республіки в Україні Юріс Пойканс. Разом із поважною делегацією пан Посол оглянув експозиції Музею та висловив сподівання повернутися з більш тривалим візитом. Екскурсію Музеєм Голокосту провів керівник науково-музейного відділу д-р Єгор Врадій.

12 жовтня у Музеї "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" пройшов незвичайний захід – музично-літературна вітальня «Історія з двома піаніно» – та презентація німецького фортепіано початку ХХ ст., яке передала до Музею родина Хазан.