21 березня у Дніпрі завершився Фінал Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури. Співорганізаторами інтелектуальних змагань стали Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпровська академія неперервної освіти, Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана», спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій № 144, Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Федерація єврейських громад України та інші поважні освітні організації.

18 березня Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відвідали учасники екскурсійного клубу «Дніпро». Головний зберігач фондів Музею Людмила Сандул провела для гостей екскурсію, присвячену трагедії Голокосту в Україні. Основну увагу вона приділила історії окремих найцікавіших експонатів, що розповідають про «остаточне вирішення єврейського питання», а також розповіді про долю окремих людей під час Катастрофи.

06–07 березня 2018 р. у рамках проекту EHRI (European Holocaust Research Infrastructure) у м. Бухарест (Румунія) проходив міжнародний семінар «Прикордонні території: архіви, дослідження, навчання». До участі у заході було запрошено наукового співробітника Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» Ірину Радченко.

25 лютого у Дніпрі завершився дебатний турний для школярів "Dnipro Open 2018", проведений громадською організацією “New Vision” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, Інституту "Ткума" і Музею Голокосту.

13 лютого у Музеї "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" відбулось відкриття фотовиставки "Доросле кримське дитинство", присвяченої долі дітей політв'язнів в анексованому Росією Криму. Організатор заходу - "Кримський Дім" у Львові за підтримки Посольства Канади в Україні, музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні", Українського інституту вивчення Голокосту ".