08 серпня ми мали честь вітати в Інституті «Ткума» і Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» офіцерів по роботі з особовим складом Збройних сил України – учасників методичної наради, що цього тижня відбувалася у Дніпрі. На нараді розглядалися питання морально-психологічного забезпечення дій ЗСУ у ході виконання завдань по протидії російській агресії; підвищення ефективності інформаційно-пропагандистської роботи та ін.

02 серпня Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» відвідала Корі Левін (Канада) – член канадської місії спостереження за достроковими парламентськими виборами в Україні.

02 серпня на базі Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. І. Яворницького пройшли установчі збори з приводу створення нової громадської організації – «Асоціація музеїв та галерей Придніпров’я», - яка планує об’єднати в своєму колі музейні установи не лише нашого міста, а й сусідніх областей.

Дорогі друзі! Документальний фільм "Праведники" (творці фільму – режисер Євген Тітаренко та продюсер Наталія Хазан), створений за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації, Інституту "Ткума", Музею Голокосту та проекту "Вивчення Голокосту в Украні для формування атмосфери толерантності" вже доступний для перегляду. Подивитися стрічку можна за посиланням.

18 липня у Львові відбулось урочисте відкриття Міжнародного міжрелігійного молодіжного семінару «Ковчег» для представників української, польської, єврейської та кримськотатарської молоді. Інститут «Ткума» спільно зі своїми партнерами проводить цей семінар ще з початку 2000-х років; цього року він відбувається в Центрі миру і єдності римо-католицького монастиря в Більшівцях – селі між Львовом та Івано-Франківськом.