Дорогі друзі! Ізраїльський культурний центр «Натів» у м. Дніпро при Посольстві Держави Ізраїль в Україні та за участі Інституту "Ткума" і Музею Голокосту запрошує всіх бажаючих вшанувати пам'ять шести мільйонів євреїв, які стали жертвами нацизму під час Другої світової війни, і згадати про героїзм і велич кожного.

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» та Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» оголошує про відкриття конкурсу на участь в освітньому проекті, присвяченому викладанню історії Другої світової війни та Голокосту.

04–05 квітня у Запоріжжі на базі Запорізького національного університету проходила науково-практична конференція «Запорізькі єврейські читання–2019», організаторами якої стали Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» і Запорізький національний університет.

Шановні відвідувачі Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокст в Україні"! Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку із відзначенням Песаху та державними святами 21 та 28 квітня Музей буде зачинений для відвідувачів.

Запрошуємо Вас на екскурсії у наступні дні: вівторок, четвер, неділя

О 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

02 квітня в Ісламському культурному центрі (м. Дніпро) відбувся круглий стіл на тему: «Ксенофобія як загроза поліетнічному та релігійному миру в Україні та виклик створенню модерної української нації». Учасники обговорювали ксенофобію як суспільне явище, яке зумовлене економічними, політичними та культурними чинниками, наводили приклади проявів ксенофобії в Україні та світі, пропонували заходи щодо боротьби й профілактики цього явища.