
Шановні колеги! Український інститут вивчення Голокосту «ТКУМА» запрошує до співпраці з науковим журналом "ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ ГОЛОКОСТУ: УКРАЇНСЬКИЙ ВИМІР".
Журнал включено до Переліку наукових фахових видань України категорії Б (історичні спеціальності – 032). Наказ МОН України від 09.02.2021 №157 (Додаток 4).
Редакція пропонує дослідникам надсилати матеріали, що являють собою:
- оригінальні дослідження;
- переклади актуальних іншомовних текстів, присвячених проблематиці Голокосту на території України;
- джерела (у супроводі передмови та коментарів);
- рецензії на статті та монографії;
- огляди найважливіших наукових подій.
За такими проблемно-тематичними напрямами:
– праці теоретико-методологічного або узагальнюючого характеру, присвячені історії Голокосту;
– компаративні студії Голокосту в Україні та інших регіонах колишнього СРСР, Східної та Західної Європи; порівняльний аналіз конкретно-історичних і цивілізаційних аспектів Голокосту та інших геноцидів;
– фактологічні дослідження різноманітних аспектів Голокосту на українських землях;
– регіональні та краєзнавчі студії Голокосту на теренах окупованої України;
– дослідження, присвячені з’ясуванню місця й ролі єврейського фактору в культурно-історичних процесах в Європі, що передували Голокосту чи сталися після нього;
– історіографічні та джерелознавчі огляди;
– студії політики пам’яті та суспільної рецепції Голокосту в Україні та Східній Європі.
Мови видання – українська, англійська та російська. Матеріали приймаються українською, англійською, російською, польською, французькою та німецькою мовами.
Тираж видання широко розповсюджується по найбільших українських і зарубіжних науково-дослідних, освітніх та культурно-просвітницьких установах, розсилається у понад 100 наукових бібліотек та спеціалізованих інституцій Європи, США, Канади та Ізраїлю.
Ознайомитися детальніше з вимогами до оформлення та політикою видання можна на вебсторінці журналу.
Матеріали для випуску № 13 (2021) приймаються до 15 липня 2021 р. Публікація є безкоштовною для авторів. Головним критерієм для редколегії є наукова якість поданих текстів.
Надсилайте Ваші статті, а також питання та пропозиції на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
http://holocaust.dp.ua/ua/2015-02-17-11-50-31/anonsy/2973-zaproshuemo-do-sp-vprats-z-naukovim-zhurnalom-problemi-stor-ji-golokostu-ukrajins-kij-vim-r#sigProIdf24f9ed105