Категорія: Навчально-методичні видання
Видавництво: "Ліра"
Сторінок: 152
ISBN: 978-966-383-253-1
Бібліотека: Публікації Ткуми
Місто: Дніпропетровськ
Рік: 2015
Дані: Щупак И. Евреи в Украине: Вопросы истории и религии с древнейших времен до Холокоста.: - учебное пособие для учащихся старших классов среднеобщеобразоват. учеб. заведений / И. Щупак. - 3-е изд. - Днепропетровск : Украинский институт изучения Холокоста "Тк

Перегляди: 3299

  5 / 5
- +  

Опис

У навчальному посібнику висвітлюються важливі питання історії єврейського народу в Україні, а також пов'язані з ними деякі явища і події загальної історії євреїв, у тому числі - проблеми взаємин іудаїзму, християнства та ісламу, проблеми міжнаціональних відносин. Розглядаючи ключові історичні явища, автор на доступному для учнів рівні намагався проаналізувати їх, звертаючи увагу на соціально-психологічні аспекти історичних проблем і їх відгомони у сьогоденні.
Автор розглядає Голокост на території України в контексті історії України, історії єврейського народу, всесвітньої історії.
При підготовці посібника автор використовував енциклопедичний, довідковий матеріал, монографії, навчальні посібники, а також збірники документів і архівні матеріали. Автор прагнув, спираючись на викладені факти і зроблені узагальнення, спонукати читачів до пошуку власних відповідей на питання історії.
Для учнів, студентів, а також усіх, хто цікавиться історією.