25 жовтня, з нагоди роковин звільненння Дніпропетровська від нацистської окупації, Інститут "Ткума"  організував онлайн-презентацію книги «ГОЛОКОСТ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ. ДОКУМЕНТИ ТА СВІДЧЕННЯ».

Шановні колеги! Міжнародний центр освіти про Аушвіц і Голокост Державного музею Аушвіц-Біркенау в Освенцимі запрошує взяти участь в освітній сесії «80-ті роковини депортації радянських військовополонених до Аушвіцу», яка відбудеться 28 жовтня (четвер) 2021 р.

19 жовтня у форматі онлайн проходило щорічне засідання ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ КОМІСІЇ експертів з удосконалення шкільних підручників з історії та географії. З української сторони участь брали науковці, які самі є авторами підручників: Наталія Бєскова, проф. Ігор Гирич, проф. Володимир Головко, проф. Станіслав Кульчицький, секретар Комісії Раїса Євтушенко (Міністерство освіти і науки України). Інститут «Ткума» представляли д-р Єгор Врадій та д-р Ігор Щупак.

Шановні відвідувачі Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні"! 

Звертаємо Вашу увагу, що Музей тимчасово змінює порядок відвідування постійної експозиції.

Сподіваємося на Ваше розуміння та бажаємо здоров'я.

13 жовтня у Дніпрі відбулись урочисті заходи, присвячені 80-м роковинам початку знищення євреїв нашого міста нацистськими окупантами. Співорганізаторами заходів виступили Єврейська громада Дніпра, Музей «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні», Український інститут вивчення Голокосту «Ткума».